Çözüm Merkezi

Kurumsal

Kurumsal

dots

11 yıllık deneyimimiz ve tecrübemizle e-ticaret alanında hizmet veriyor, sektörde ki varlığımızı emin adımlarla sürdürüyoruz. Tüm projelerimizde özgün tasarımlar sunuyor bize güvenen tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlıyoruz. Bu memnuniyeti, işimize verdiğimiz özverimiz, detaylı sektör araştırmamız ve müşterilerimizin kazancı için doğru e-ticaret çözümlerimiz ile sağlıyoruz. 500+ aşkın müşterimizin işini e-ticarete taşıyarak işlerini daha kazançlı hale getirdik ve özel çözümlerimizle müşteriye ulaşma ve satış süreçlerini hızlandırdık. 2010 yılında çıktığımız bu yolda iş deneyimimizi arttırırken, ekibimizi büyüttük her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla işini dijital alana taşımak isteyen müşterilerimize profesyonel hizmeti sunuyoruz.

feature-icon

Özgün tasarım

İşini e-ticarete taşımak isteyen veya var olan sitesini yeniden düzenlemek isteyen müşterilerimiz için iş dinamiklerine uygun site tasarımı yapılır.

feature-icon

Yüksek güvenlik

İşini bizimle e-ticarete taşıyan müşterilerimiz satışlarını, güçlü altyapı ve yüksek güvenlik avantajlarımızdan faydalanarak yaparlar.

feature-icon

Doğru pazarlama

İşini e-ticarete taşıyacak olan müşterilerimiz için pazar araştırması yapılarak, internet satışında firmalarını öne çıkaracak stratejiler belirlenir.

feature-icon

Tam kontrol

İşini e-ticarete taşıdığımız müşterilerimize raporlama sistemimiz ile site analizlerini düzenli olarak sistem üzerinden sunuyoruz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Ticaretiks Akıllı E-ticaret Yazılımları ile 14 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.