Çözüm Merkezi

Kurumsal

Kurumsal

dots

11 yıllık deneyimimiz ve tecrübemizle Restaurant/Cafe/Bar alanında hizmet veriyor, sektörde ki varlığımızı emin adımlarla sürdürüyoruz. Tüm projelerimizde özgün tasarımlar sunuyor bize güvenen tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlıyoruz. Bu memnuniyeti, işimize verdiğimiz özverimiz, detaylı sektör araştırmamız ve müşterilerimizin kazancı için doğru Restaurant/Cafe/Bar çözümlerimiz ile sağlıyoruz. 500+ aşkın müşterimizin işini Menüfiks'e taşıyarak işlerini daha kazançlı hale getirdik ve özel çözümlerimizle müşteriye ulaşma ve satış süreçlerini hızlandırdık. 2010 yılında çıktığımız bu yolda iş deneyimimizi arttırırken, ekibimizi büyüttük her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla işini dijital alana taşımak isteyen müşterilerimize profesyonel hizmeti sunuyoruz.

feature-icon

Özgün tasarım

İşini dijitale taşımak isteyen müşterilerimiz için iş dinamiklerine uygun uygulama kurulumu yapıyoruz.

feature-icon

Yüksek güvenlik

İşini bizimle dijitale taşıyan müşterilerimiz satışlarını, güçlü altyapı ve yüksek güvenlik avantajlarımızdan faydalanarak yaparlar.

feature-icon

Doğru pazarlama

İşini dijitale taşıyacak olan müşterilerimiz için pazar araştırması yapıyoruz.

feature-icon

Tam kontrol

İşini dijitale taşıdığımız müşterilerimize raporlama sistemimiz ile site analizlerini düzenli olarak sistem üzerinden sunuyoruz.

QR Menü Demosunu İncele

MenüFiks QR Menü; kafe, restoran ve oteller için geliştirdiğimiz yeni nesil karekod QR Menü Sistemi ile menünüzü dijital ortama taşıyarak ürünlerinizi müşterilerinizin mobil cihazlarda detaylı olarak tanıtabilirsiniz. Uygulama indirmeden yalnızca masadaki QR kodu okutarak müşteriler menüye kendi akıllı telefonlarından ulaşır.