Çözüm Merkezi

İşletmeniz İçin En İyi Otomasyon Nasıl Seçilir?

blog-image

Cafe bar veya restoran işletmesine sahipseniz, işletmeniz için en uygun restoran otomasyonunu seçme aşaması zorlayıcı olabilir. Yatırım yaparak kurduğunuz sistemin yıllarca sorunsuz olarak çalışması, donanımlarının yoğun kullanıma dayanıklı olması sizin için olmazsa olmaz kriterlerden olmaktadır.

 

Restoran Sistemi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Restoran otomasyonu veya diğer adıyla restoran sistemleri seçerken dikkatlı olmanız gereken birkaç detay vardır. İlk olarak çalışmayı düşündüğünüz tedarikçinizin sektördeki bilgi ve deneyimini sorgulamalısınız. Maalesef POS sektöründe güçlü donanımlara sahip ve nitelikli yazılımlar sunabilen firma sayısı bir hayli azdır. Mutlaka donanımların servis ömrünün ortalama kaç yıl olduğunu sormalı, yoğun kullanım gerektiren restoran sektörüne uygun mudur değil midir, öğrenmelisiniz.

Öte yandan, seçeceğiniz restoran programı kullanışlı bir ara yüze sahip olmalı, garsonlarınızın sistemi kolaylıkla kullanabileceği bir yapıda olmalı diye düşünmeli ve sistemi bu açıdan değerlendirmelisiniz. Karmaşık, size göre düzenlenemeyen bir yapıya sahip programlar servis hızınızda aksamalara sebebiyet verebilir.

Menüfiks olarak işletmenizin ihtiyaçlarını çözümlüyor, hangi restoran otomasyon sisteminin sizin için en uygun olduğuna birlikte karar veriyoruz.

Sektöre özel olarak geliştirilmiş kurumsal iş yazılımları ve donanımlarıyla Menüfiks, restoran, fast food, pastane, kahve zinciri, otel, gece kulübü gibi işletmelerinizin çözümlerinde size en iyi restoran otomasyon sistemini sunmak için hazır. Bizi hemen arayın veya web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun, size en kısa sürede dönüş yapalım.

Diğer Blog Yazıları

recent-post-image
Restoran Konseptinize Karar Verin
recent-post-image
Restoranlarda Gıda İsrafı
recent-post-image
İleti Yönetim Sistemi (İYS) Çalışma Prensibi

Taglar

  • QR
  • QR kod
  • QR menü
  • menü
  • restoran
  • restoran otomasyonu
  • kafe
  • kafe otomasyonu

QR Menü Demosunu İncele

MenüFiks QR Menü; kafe, restoran ve oteller için geliştirdiğimiz yeni nesil karekod QR Menü Sistemi ile menünüzü dijital ortama taşıyarak ürünlerinizi müşterilerinizin mobil cihazlarda detaylı olarak tanıtabilirsiniz. Uygulama indirmeden yalnızca masadaki QR kodu okutarak müşteriler menüye kendi akıllı telefonlarından ulaşır.